Studánka moudrou učitelkou

Možná už taky kolem sebe vnímáš znamení, které nám život dává a ukazuje tak cestu, kudy jít. Možná už sis taky všimla, že v přírodě a všude kolem nás máme na dosah ruky odpovědi pro situace v našich životech. Naučila jsem se v nich číst.

Když jsem v blízkých lesích našeho domu objevila malou studánku, vůbec mi nedocházelo, jak moudrou učitelku v ní najdu.

Medvědí pramínek, tak se naše studánka jmenuje, se stal mým celoročním průvodcem do hlubin mojí duše, zákonitostí mého těla a dění kolem mě.

Už mnoho let vnímám v dění kolem, hlavně v přírodě, hluboké paralely s příběhy našich lidských životů, pro které díky tomu nacházím odpovědi a řešení. I ty s tebou budu postupně sdílet.

„Moje“ studánka mi rozkrývá jedny z nejcennějších uvědomění pro snazší cestu životem. Moc ráda se s tebou o ně podělím.

Věřím, že i tobě pomůžou začít rozumět volání tvé vlastní duše.

Ačkoliv skrze příběhy studánky budu mluvit především k ženským duším, vnímám, že momenty uvědomění, které přináší, můžou být stejně léčivé a přínosné i pro muže.

Najdeš v nich odpovědi

  • k uzdravení tvého těla,
  • přijetí situací, které potkáváš ve svém životě,
  • porozumění zákonitostem života,
  • a k nalezení cest pro tvé kroky do nových směrů.

Jen jeden podstatný předpoklad to vyžaduje. Je to vědomí a přijetí toho, že jsme s přírodou neoddělitelně spojení. Cokoliv, co činíme, má vliv na dění v ní a cokoliv, co se děje v ní, ovlivňuje naše bytí.

Pojď se vydat na cestu sebepoznání a hlubokého uvědomění pomocí moudrosti z hlubin jedné malé studánky v Křivoklátských lesích. Právě v jejích i v našich vlastních hlubinách čekají ty největší poklady. Poklady z jejích hlubin pro tebe začnu lovit a sdílet už brzy! 😉

Divoška

Monika

Bc. Monika Nisznanská
Pomůžu Ti rozzářit Tvoji ženskou jedinečnost a bolest přeměnit na vděčnost. Už nebojuju, ale odevzdávám se. Mými klíči k radosti z bytí ženou jsou přijetí, vděčnost a pokora. Ráda i Tobě pomůžu milovat a oslavovat Tvé ženství. Víc o mě najdeš TADY>>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.