Chceš najít cestu k sebepřijetí a umění rychle obnovovat své síly? 

Toužíš po úctě ke svému tělu a radovat se z bytí ženou?

Chceš své ženství vnímat jako DAR?

Vše, co k tomu potřebuješ, už zřejmě máš. Ráda ti pomůžu to v sobě objevit a naučím tě, jak svou vnitřní sílu rozhojňovat.

Jmenuji se Monika Nisznanská

Pomáhám ženám spojit se s hloubkou a silou ženství. Ukazuju jim cestu, jak přijmout vše, co jsou, aby mohly začít vnímat svou hodnotu a jedinečnost.

Dnes se mám ráda a znám svou hodnotu. S láskou pečuju o své tělo. Mám naplňující partnerský vztah. Můj muž se za mnou rád vrací domů. Dělám převážně jen to, co mě naplňuje a baví a podporuje mé ženství.

Vím, že můžeme uzdravit kořeny svého ženství, které jsou v našem dětství a stát se ženou, která je spojená sama se sebou, se svým tělem a se svýmy zdroji a dary, které ženství přináší.

Kdysi jsem svému tělu hodně ubližovala a nevážila si ho. Měla jsem velkou nadváhu. Nevěřila jsem si a neměla se ráda. V partnerském vztahu jsem byla víc chlapem a náhradní mámou než milenkou a ženou. Byla to má rodina, odkud jsem si odnesla narušený obraz ženství a nezdravé fungování partnerských vztahů.

Nosila jsem nevýrazné téměř mužské oblečení. Vydělávala jsem víc peněz než můj muž a zvládla leckterou mužskou práci. Né, že bych to tak úplně chtěla, ale můj chlap se k tomu neměl.

I když jsem se za to na něj zlobila, dávalo mi to aspoň nějakou hodnotu. Spokojená jsem ale nebyla.

 Dokud jsem však v sobě živila mužské kvality, nebylo vedle mě pro opravdového muže moc místa

Za vinu jsem to dávala především svému partnerovi, ale dnes už je mi jasné, že na vztah jsou vždycky dva.


A tak jsem se jednoho dne rozhodla, že to chci jinak a začala hledat v sobě.

I když vím, že život nabízí mnohem víc, to, co jsem doposud objevila, už bych nevyměnila za nic na světě.

Jak vidíš, proměna je možná.

To, co jsem objevila, můžeš mít i ty! 

Protože po téhle cestě kráčím už 20 let a vím, kde začít a kudy jít, podávám ti svou pomocnou ruku.

Přijeď na můj víkendový seminář

Jsem žena

 

Je to do odvolání poslední termín tohoto semináře.

Můžeš se ho zúčastnit za podmínek, které se už nebudou opakovat. Více níže.

 

Čeká na Tebe kouzelná cesta

 • Zažiješ, jaké to je být přijatá se vším, co jsi.
 • Spojíš se se svým tělem a jeho moudrostí.
 • Objevíš dary ženství a kouzlo ženské cykličnosti.
 • Projdeš přechodovým rituálem menarché k uctění tvého ženství.
 • Naučíš se hospodařit se svou tělesnou energií.
 • Ponoříš se do světa bylin, ženských vůní a spojíš se s rytmy a silou přírody.
 • Ochtutnáš, jaké to je obléknout se do pocitu, TO JE ONO a zářit.
 • Zjištíš, že společenství žen může být mnohem víc než pouhý „slepičinec“.

Necháme si pomoci dary podzimu, které zvou k odložení všeho nepotřebného. Osvěžíme tak náš vnitřní svět, abysme v zimě nemusely živit nic, co už nám neslouží.

 • Termín
  zatím není určený
 • Místo
  aktuálně bude upřesněno
 • Kapacita
  16 míst
 • Cena
  Kurzovné 3 900

  760 Kč ubytování + strava 3 x denně / den

Své místo budeš mít rezervované uhrazením zálohy ve výši 50 % z ceny kurzovného, tedy 1 950 Kč.

Pokud přijedeš s kamarádkou, maminkou nebo dcerou, dám vám slevu. V tom případě mi napiš, domluvíme se. 🙂

Pozn. Podmínkou účasti je již proběhlá první menstruace.

Své místo tedy budeš mít na semináři rezervované uhrazením zálohy ve výši 1 200 Kč.

Seminář ti pomůže nejen ve vztahu k sobě sama, ale i v pracovní a partnerské oblasti tvého života.

„Ahoj Moniko, chtěla jsem Ti napsat zhodnocení kurzu hned po mé první menstruaci. Představ si, bylo mi dobře – žádné křeče, průjmy, zvracení, nic! No přece jen po těch letech šílených bolestí se ve mně objevilo trochu skepse a říkala jsem si: „Jedna vlaštovka jaro nedělá“. Tak jsem chtěla počkat do druhé menstruace. Na jejím začátku mi na chvilku bylo špatně od žaludku, ale pak přišla mamka, hladila mě po hlavě a do 2 minut to pominulo. Myslím, že ještě něco málo doznívalo, co jsem potřebovala dočistit. Každopádně menstruace je teď v pohodě a to je obrovská úleva.
No a celkově ten efekt semináře na sobě cítím. Hodně mě překvapilo, že se chci spojovat s dalšími ženami a něco společně vytvářet. Dřív jsem striktně vyhledávala jen mužské kolektivy. Taky mi i začaly víc tikat biologické hodiny a cítím, že bych si už přála rodinu. No a taky můj chlap doma začal být víc chlapák a rebel. Hlavně proto, že já jsem víc a víc ženou. Jsem moc ráda a děkuji Ti za Tvůj kurz. :)„
Lída Špačková Terapeutka, lektorka a autorka terapeutických panenek, www.lidoll.cz
„Na semináři jsem našla odpovědi na své otázky a zároveň vše mohla i zažít. Odnesla jsem si z něj změnu úhlu pohledu na sebe, svůj život a odvahu učinit změny ve svém životě vůči sobě a těm, se kterými žiji. Setkání s Monikou a Lindou, které mě oslovily svoji moudrostí, aromaterapií a bylinkami, ve mně rozprostřelo lásku, klid a bezpečí. Pro tyto krásné zážitky a objevy seminář vřele doporučuji ženám, které potřebují oporu a pomoc při řešení svých problémů. S ženským kruhem bezpečí to jde mnohem lépe. Nikdo vás nesoudí a to pro mě bylo velmi důležité. Vše, co jsem prožívala se skupinou je něco naprosto skvělého a úžasného. Jsem spokojená a s vděčností přijímám. Za vše nové, co nastalo v mém životě, děkuji Tobě, Moniko a Lindě.“
Lenka ČervinkováSedlčany
„Chtěla jsem hlavně vypnout nabrat dech a nasytit se ženskou energií. Následně jsem byla nadmíru spokojená. Odnesla jsem si vědomí, že je vše v pořádku a cítím větší klid a zároveň vnitřní sílu. Návštěva bylinkářky Lindy s jejími esenciálními oleji seminář krásně doplnila. Seminář bych doporučila ženám, které se chtějí vydat na cestu k sebeobjevování a seberozvoje. Jako bych na chvíli spatřila mapu, díky níž se můžu z džungle všedních dní posunout o kus dál. A to přeji každé ženě.“
Marie
„Seminář byl velmi silný zážitek, kde jsem si uvědomila, že svému tělu moc nerozumím a neumím s ním komunikovat. Nejdůležitější pro mě bylo poznání cyklu ženy. Více teď rozumím svým pocitům a stavům a lépe se přijímám jako žena. Už neříkám „Už jsem to zase dostala…“, ale děkuji za tento dar očisty, kterou jako ženy máme. Seminář bych doporučila všem ženám, aby si začaly více vážit samy sebe a více porozuměly svému tělu. Odjížděla jsem s pocitem, JSEM ŽENA!“
Lenka ŘíhováPísek
"Přála jsem si zažít rituál první menstruace a to se mi na semináři splnilo. Moc jsem si to užila. Cítím se být víc ženou. Tenhle seminář můžu jen doporučit. Myslím, že by každá žena měla projít rituálem první menstruace a scházet se pravidelně v kruhu žen. Uvítala bych více času, prodloužení semináře."
Pavlína Vlčková
"Díky semináři se mi podařilo více se ukotvit ve svém ženství. Změnil se i můj pohled na menstruaci. Moc se mi líbil rituál na její přejetí se vším, co mu předcházelo. Zároveň mě obohatila návštěva Lindy. Přinesla mi odpovědi na otázky, které mne na toto téma zajímaly. A osobní parfémek je naprosto boží! 🙂 Vnímám, že každá žena potřebuje takové spočinutí v milém prostředí, kruhu bezpečí a přijetí, kde je možné se otevřít a odpočinout si. Určitě doporučuji."
Petra Jircová
"Chci ti moc poděkovat za krásných pár dní, které podstatně obohatily můj život. Hodně jsem si užila být ve společnosti žen, které jsou na podobné vlně. Moc se mi líbila práce s vůněmi. Ráda bych jednou byla vyrovnanou a šťastnou ženou a tohle byl moc příjemný start."
Kateřina Jozová
"Jediné, co mohu napsat, je velké DĚKUJI za všechno. Myslím, že každá žena si zaslouží zažít ten pocit přijetí v ženském kruhu, který jsem tady zažila já. Seminář pod vedením Moniky šel jemným způsobem do hloubky. Přijela jsem na něj z důvodu silného volání. Delší dobu jsem se cítila velmi špatně. Chtěla jsem konečně pocítit klid a uvolnění, a to se také podařilo. Odvezla jsem si pochopení toho, jak jako žena funguji, porozumění a přijetí sebe sama takové, jaká jsem. Mimo to jsem odjížděla plná pocitů lásky a vděčnosti. Uvědomila jsem si, že jsem to já, kdo má svůj život ve svých rukou, a že mohu mnoho věcí změnit."
Marcela Jarešová, Semily

Tvou ženskost mi pomůžou probudit mé dvě milé kamarádky. 

Celý čas s námi bude i milovnice zdobení (nejen) ženské duše, která ti pomůže ochutnat různé styly oblékání, abys mohla najít ten svůj vlastní, který podpoří tvou jedinečnost

Martina Lowen

Oblečení mě opravdu hodně baví. Dřív jsem ho přehlížela jako něco povrchního, ale moje dřímající láska k němu nedala jinak a našla si svojí cestu. Došlo mi, že způsob oblékání je prostě součást celku naší bytosti, že se s ním dá skvěle podpořit a vyjádřit krása a harmonie a ještě je u toho člověk kreativní, což je něco, co miluju.

Užívám si objevování našich individualit. I když pracuji s metodou Octo Codes Táni Havlíčkové, která vychází z osmi základních stylových typů, naprosto ctím a podporuji jedinečnost každého z nás. S žennami, se kterými pracuji, společně nalézáme to pravé oblečení a doplňky, které budou s jejich vnitřním světem v dokonalé harmonii.

Mým záměrem je, abyste se cítily co nejlépe, abyste samy sebe oceňovaly a dovolily si hýčkat se pohodlným oblečením, které vás dokonale vyjadřuje a ve kterém budete bez většího úsilí jednoduše zářit.

V neděli se k nám připojí jedna voňavá bylinkářka. Ukáže nám, jak můžeme pomocí bylinek a vůní podpořit své ženství a léčit své tělo.

Linda Mahelová

Inspiruji druhé, aby skrze vztah k přírodě objevili vztah k sobě.

Jsem bylinářka a aromaterapeutka. Napsala jsem e-book 10 bylin k očistě vašeho těla. Jsem autorka projektu Provoněný den. Oblastí bylin a práce s energií se zabývám přes dvacet let. Vedla jsem několik seminářů o vůních. Vždy mě těší společné naladění na fenomén vůní, skrze který se dostáváme také blíže své podstatě.

Dotek je mou další vášní. Ráda pracuji s lidmi a baví mě vzájemné objevování kouzla vůní.

Pomáhám ostatním, aby skrze uvědomění si sama sebe a svého propojení s přírodou zažívali naplněnější a šťastnější život.


Víkend je málo! 🙂

„Nevěděla jsem, co mě na semináři čeká. Byla velice překvapena, co všechno se tam se mnou odehrálo. Jak silná energie tam byla, tak čistá. Odvezla jsem si víru, že jsem Žena taková, jaká jsem, se vším pozitivním i negativním. A vše, co považuji za negaci, jsou vlastně jen pocity, kterým nerozumím. Spolupráce Moniky a Lindy byla tak krásná a čistá. Obě jsou neskutečně krásné ženy a úžasné bytosti. Linda mi ukázala věci, které jsou kolem nás a jak se na ně mohu dívat.
Žijeme v mužském světě a já sama jsem měla pocit, jak musím být výkonná a pořád s někým soutěžit. Dnes vím, že to nemusím, hlavně ne se ženami. Spíše naopak, být tu pro ně a pomoci. Stýkat se s nimi a sdělovat si své zkušenosti.“
Ivana TěšínskáČeská Lípa
„Na seminář jsem přijela s tím, že se chci posunout a vnitřně uzdravit a odvezla jsem si radost a chuť v tom dále pokračovat. Do života mi to přineslo upřímnost, otevřenost a lepší pochopení ženské role. Určitě bych seminář doporučila.“
Veronika HájkováPraha
„Přála jsem si sdílet s dalšími ženami své pocity, ty hluboko ukryté, které jen tak někomu nevyprávíte. Seminář šel hluboko pod kůži. Skvěle koncipovaný program mi dal dostatek prostoru pro uvědomění si bolestí, které se s mým ženstvím pojí, ale nabídl i cestu dál. Díky Moničině citlivému přístupu a otevřenosti všech účastnic velmi rychle vznikl bezpečný prostor, kde jsem si mohla dovolit být sama sebou. Cítit a bez zábran prožít vše, co přicházelo. Smát se, plakat, tančit i se choulit do deky. Nejdůležitějším poznatkem pro mě bylo zjištění, že nemusím být pořád stejná, stabilní. Mohu být každý den jiná, a přesto jsem to stále já.
Skvělou atmosféru doplnila nedělní návštěva bylinkářky Lindy. Vůně, které s ní přišly, rázem zaplavily celý dům. Úplně jsme se v nich koupaly.
A jestli bych uvítala nějaké zlepšení? Ano, víkend je strašně krátká doba. Pokud by byl seminář delší, byla bych ráda. 🙂 Monika je na této cestě úžasným průvodcem.“
Julie JahelkováČeské Budějovice

K účasti na semináři získáš ještě dva cenné pomocníky. Oba je dostaneš ZDARMA jako dárek.

Konzultace po skypu v délce 30 minut

v hodnotě 300 Kč

Tvé nově získané vnitřní rozpoložení může tvým životem zamíchat jinak, než si zvyklá. Konzultace tě podpoří případně pomůže najít nové cesty.

Mé tělo miluji Tě!

audionahrávka v hodnotě 321 Kč

Lásku ke svému tělu je potřeba podporovat. Proto jsem vytvořila tuto nahrávku, která ti v tom pomůže.

Je to skvělý pomocník jak pečovat o toho nejvěrnějšího společníka, kterého máš.