Chceš najít cestu k sobě a umět rychle obnovovat své síly? 

Toužíš po úctě ke svému tělu a radovat se z bytí ženou?

Chceš své ženství vnímat jako DAR?

Vše, co k tomu potřebuješ, už zřejmě máš. Ráda ti pomůžu to v sobě objevit a naučím tě, jak svou vnitřní sílu rozhojňovat.

Jmenuji se Monika Nisznanská

Pomáhám ženám spojit se s hloubkou a silou ženství. Ukazuju jim cestu, jak přijmout vše, co jsou, aby mohly začít vnímat svou hodnotu a jedinečnost.

Dnes se mám ráda a znám svou hodnotu. S láskou pečuju o své tělo. Mám naplňující partnerský vztah. Můj muž se za mnou rád vrací domů. Dělám převážně jen to, co mě naplňuje a baví a podporuje mé ženství.

Vím, že můžeme uzdravit kořeny svého ženství, které jsou v našem dětství a stát se ženou, která je spojená sama se sebou, se svým tělem a se svýmy zdroji a dary, které ženství přináší.

Kdysi jsem svému tělu hodně ubližovala a nevážila si ho. Měla jsem velkou nadváhu. Nevěřila jsem si a neměla se ráda. V partnerském vztahu jsem byla víc chlapem a náhradní mámou než milenkou a ženou. Byla to má rodina, odkud jsem si odnesla narušený obraz ženství a nezdravé fungování partnerských vztahů.

Nosila jsem nevýrazné oblečení. Vydělávala jsem víc peněz než můj muž a zvládla leckterou mužskou práci. Né, že bych to tak úplně chtěla, ale můj chlap se k tomu neměl.

I když jsem se za to na něj zlobila, dávalo mi to aspoň nějakou hodnotu. Spokojená jsem ale nebyla.

 Dokud jsem však v sobě živila mužské kvality, nebylo vedle mě pro opravdového muže moc místa

Za vinu jsem to dávala především svému partnerovi, ale dnes už je mi jasné, že na vztah jsou vždycky dva.


A tak jsem se jednoho dne rozhodla, že to chci jinak a začala hledat v sobě.

I když vím, že život nabízí mnohem víc, to, co jsem doposud objevila, už bych nevyměnila za nic na světě.

Jak vidíš, proměna je možná.

To, co jsem objevila, můžeš mít i ty! 

Protože po téhle cestě kráčím už 18 let a vím, kde začít a kudy jít, podávám ti svou pomocnou ruku.

Přijeď na můj víkendový seminář

Jsem žena

Čeká na Tebe kouzelná cesta

 • Zažiješ, jaké to je být přijatá se vším, co jsi.
 • Spojíš se se svým tělem a jeho moudrostí.
 • Objevíš dary ženství a kouzlo ženské cykličnosti.
 • Projdeš přechodovým rituálem menarché k uctění tvého ženství.
 • Naučíš se hospodařit se svou tělesnou energií.
 • Ponoříš se do světa bylin a ženských vůní.
 • Připravíš v sobě a tím i vedle sebe prostor pro opravdového muže.
 • Zjištíš, že společenství žen může být mnohem víc než pouhý „slepičinec“.

Tentokrát si necháme pomoci dary zimy, které zvou k ponoření se do svého nitra, porozumění a odpočinku. Načerpáme tak sílu, která nám na jaře pomůže rozkvést.

 • Termín
  10. - 13. 10. 2019
  začátek v 18 h večeří
  konec kolem 16 h
 • Místo
  Penzion Mlýn Kostřata, okr. Blatná
 • Kapacita
  20 volných míst
 • Cena
  3 600 Kč kurzovné
  2 100 Kč ubytování + strava 3 x denně

Své místo budeš mít na semináři rezervované uhrazením zálohy ve výši 50 % z ceny kurzovného - tedy 1 800 Kč.

Pokud s sebou vezmeš kamarádku, maminku nebo dceru, dostanete ode mě SLEVU. V tom případě mi prosím napiš, domluvíme se. 🙂

Seminář ti pomůže nejen ve vztahu k sobě sama, ale i v pracovní a partnerské oblasti tvého života.

Míše spadla brada, když zjistila, co všechno znamená být ženou a jak jí to může pomoci i v práci.

„Ahoj Moniko, chtěla jsem Ti napsat zhodnocení kurzu hned po mé první menstruaci. Představ si, bylo mi dobře – žádné křeče, průjmy, zvracení, nic! No přece jen po těch letech šílených bolestí se ve mně objevilo trochu skepse a říkala jsem si: „Jedna vlaštovka jaro nedělá“. Tak jsem chtěla počkat do druhé menstruace. Na jejím začátku mi na chvilku bylo špatně od žaludku, ale pak přišla mamka, hladila mě po hlavě a do 2 minut to pominulo. Myslím, že ještě něco málo doznívalo, co jsem potřebovala dočistit. Každopádně menstruace je teď v pohodě a to je obrovská úleva.
No a celkově ten efekt semináře na sobě cítím. Hodně mě překvapilo, že se chci spojovat s dalšími ženami a něco společně vytvářet. Dřív jsem striktně vyhledávala jen mužské kolektivy. Taky mi i začaly víc tikat biologické hodiny a cítím, že bych si už přála rodinu. No a taky můj chlap doma začal být víc chlapák a rebel. Hlavně proto, že já jsem víc a víc ženou. Jsem moc ráda a děkuji Ti za Tvůj kurz. :)„

Lída Špačková Terapeutka, lektorka a autorka terapeutických panenek, www.lidoll.cz

„Na semináři jsem našla odpovědi na své otázky a zároveň vše mohla i zažít. Odnesla jsem si z něj změnu úhlu pohledu na sebe, svůj život a odvahu učinit změny ve svém životě vůči sobě a těm, se kterými žiji. Setkání s Monikou a Lindou, které mě oslovily svoji moudrostí, aromaterapií a bylinkami, ve mně rozprostřelo lásku, klid a bezpečí. Pro tyto krásné zážitky a objevy seminář vřele doporučuji ženám, které potřebují oporu a pomoc při řešení svých problémů. S ženským kruhem bezpečí to jde mnohem lépe. Nikdo vás nesoudí a to pro mě bylo velmi důležité. Vše, co jsem prožívala se skupinou je něco naprosto skvělého a úžasného. Jsem spokojená a s vděčností přijímám. Za vše nové, co nastalo v mém životě, děkuji Tobě, Moniko a Lindě.“

Lenka ČervinkováSedlčany

„Chtěla jsem hlavně vypnout nabrat dech a nasytit se ženskou energií. Následně jsem byla nadmíru spokojená. Odnesla jsem si vědomí, že je vše v pořádku a cítím větší klid a zároveň vnitřní sílu. Návštěva bylinkářky Lindy s jejími esenciálními oleji seminář krásně doplnila. Seminář bych doporučila ženám, které se chtějí vydat na cestu k sebeobjevování a seberozvoje. Jako bych na chvíli spatřila mapu, díky níž se můžu z džungle všedních dní posunout o kus dál. A to přeji každé ženě.“

Marie

„Seminář byl velmi silný zážitek, kde jsem si uvědomila, že svému tělu moc nerozumím a neumím s ním komunikovat. Nejdůležitější pro mě bylo poznání cyklu ženy. Více teď rozumím svým pocitům a stavům a lépe se přijímám jako žena. Už neříkám „Už jsem to zase dostala…“, ale děkuji za tento dar očisty, kterou jako ženy máme. Seminář bych doporučila všem ženám, aby si začaly více vážit samy sebe a více porozuměly svému tělu. Odjížděla jsem s pocitem, JSEM ŽENA!“

Lenka ŘíhováPísek

Na nedělní dopoledne se k nám připojí jedna voňavá bylinkářka.

Ukáže nám, jak můžeme pomocí bylinek a vůní podpořit své ženství a léčit své tělo.

Linda Mahelová

Inspiruji druhé, aby skrze vztah k přírodě objevili vztah k sobě.

Jsem bylinářka a aromaterapeutka. Napsala jsem e-book 10 bylin k očistě vašeho těla. Jsem autorka projektu Provoněný den. Oblastí bylin a práce s energií se zabývám přes dvacet let. Vedla jsem několik seminářů o vůních. Vždy mě těší společné naladění na fenomén vůní, skrze který se dostáváme také blíže své podstatě.

Dotek je mou další vášní. Ráda pracuji s lidmi a baví mě vzájemné objevování kouzla vůní.

Pomáhám ostatním, aby skrze uvědomění si sama sebe a svého propojení s přírodou zažívali naplněnější a šťastnější život.

www.lindamahelova.cz


Prodloužený víkend je málo! 🙂

„Nevěděla jsem, co mě na semináři čeká. Byla velice překvapena, co všechno se tam se mnou odehrálo. Jak silná energie tam byla, tak čistá. Odvezla jsem si víru, že jsem Žena taková, jaká jsem, se vším pozitivním i negativním. A vše, co považuji za negaci, jsou vlastně jen pocity, kterým nerozumím. Spolupráce Moniky a Lindy byla tak krásná a čistá. Obě jsou neskutečně krásné ženy a úžasné bytosti. Linda mi ukázala věci, které jsou kolem nás a jak se na ně mohu dívat.
Žijeme v mužském světě a já sama jsem měla pocit, jak musím být výkonná a pořád s někým soutěžit. Dnes vím, že to nemusím, hlavně ne se ženami. Spíše naopak, být tu pro ně a pomoci. Stýkat se s nimi a sdělovat si své zkušenosti.“

Ivana TěšínskáČeská Lípa

„Přála jsem si sdílet s dalšími ženami své pocity, ty hluboko ukryté, které jen tak někomu nevyprávíte. Seminář šel hluboko pod kůži. Skvěle koncipovaný program mi dal dostatek prostoru pro uvědomění si bolestí, které se s mým ženstvím pojí, ale nabídl i cestu dál. Díky Moničině citlivému přístupu a otevřenosti všech účastnic velmi rychle vznikl bezpečný prostor, kde jsem si mohla dovolit být sama sebou. Cítit a bez zábran prožít vše, co přicházelo. Smát se, plakat, tančit i se choulit do deky. Nejdůležitějším poznatkem pro mě bylo zjištění, že nemusím být pořád stejná, stabilní. Mohu být každý den jiná, a přesto jsem to stále já.
Skvělou atmosféru doplnila nedělní návštěva bylinkářky Lindy. Vůně, které s ní přišly, rázem zaplavily celý dům. Úplně jsme se v nich koupaly.
A jestli bych uvítala nějaké zlepšení? Ano, víkend je strašně krátká doba. Pokud by byl seminář delší, byla bych ráda. 🙂 Monika je na této cestě úžasným průvodcem.“

Julie JahelkováČeské Budějovice

„Na seminář jsem přijela s tím, že se chci posunout a vnitřně uzdravit a odvezla jsem si radost a chuť v tom dále pokračovat. Do života mi to přineslo upřímnost, otevřenost a lepší pochopení ženské role. Určitě bych seminář doporučila.“

Veronika HájkováPraha

K účasti na semináři získáš ještě dva cenné pomocníky. Oba je dostaneš ZDARMA jako dárek.

Konzultace po skypu v délce 30 minut

v hodnotě 300 Kč

Někdy může mít okolí po tvém návratu tendenci vrcet tě zpátky. Proto jsem se rozhodla dát ti jako podporu  konzultaci po skypu, která ti pomůže snáz udržet si nově získané vnitřní rozpoložení.

Mé tělo miluji Tě!

audionahrávka v hodnotě 321 Kč

Lásku ke svému tělu je potřeba podporovat. Proto jsem vytvořila tuto nahrávku, která ti v tom pomůže.

Je to skvělý pomocník jak pečovat o toho nejvěrnějšího společníka, kterého máš.